From Perl Pheasant, 1 Year ago, written in Plain Text.
Embed
 1. Goli zeni so cicki sliki ljubovni
 2. ____________________________________________________________________________________________________
 3. ❤️  Link №1: https://bit.ly/2QCsjrm
 4. ____________________________________________________________________________________________________
 5. ❤️  Link №2: http://cagotangthud.fastdownloadcloud.ru/dt?s=YToyOntzOjc6InJlZmVyZXIiO3M6MjQ6Imh0dHA6Ly9zdGlra2VkLmNvbV8yX2R0LyI7czozOiJrZXkiO3M6MzM6IkdvbGkgemVuaSBzbyBjaWNraSBzbGlraSBsanVib3ZuaSI7fQ==
 6. ____________________________________________________________________________________________________
 7.  
 8.  
 9.  
 10.  
 11.  
 12.  
 13.  
 14.  
 15.  
 16.  
 17.  
 18.  
 19.  
 20.  
 21.  
 22.  
 23.  
 24.  
 25.  
 26.  
 27.  
 28.  
 29.  
 30.  
 31.  
 32.  
 33.  
 34.  
 35.  
 36.  
 37.  
 38.  
 39.  
 40.  
 41.  
 42.  
 43.  
 44.  
 45.  
 46.  
 47.  
 48.  
 49.  
 50.  
 51.  
 52.  
 53.  
 54.  
 55.  
 56.  
 57.  
 58.  
 59.  
 60.  
 61.  
 62.  
 63.  
 64.  
 65.  
 66.  
 67.  
 68.  
 69.  
 70.  
 71.  
 72.  
 73.  
 74.  
 75.  
 76.  
 77.  
 78.  
 79. Не очекував, но таа се тргна, само ми ги лижна усните и ми се заврти со грб. Koga stgnavme taa izleze da si kupi cigari na sto i rekov da mi kupi Shweps. Таа офкаше во занес.
 80.  
 81. Кики: Можеби пропуштам, но сега никогаш нема да знам, нели? Vo kos na sankot sedea 2 curi se gledase deka bea barem 4-5 godini postari od mene. I gi rasiriv nozinjata i podmetnav pernica pod gazeto i se otvori patot.
 82.  
 83. Igraonica - Go cekam toj den so neetrpenie. Пошто и јас сум студент и ја да ви пишам една дешаванка.
 84.  
 85. Се надевам дека веке не ви станувам ептен досаден. Ден кога сме слободни. Спиеме до касно и цел ден одмараме. Идеално за убав вечерен помин. Решивме малата да ја оставиме кај баба и и дедо и на спиење. Редно е да почне да се учи малку и без нас. Без неа ни е малце досадно,монотоно. А зошто да не бидеме малце слободни? Сопругата малце се насмеа. А зошто да не. Молев бога само да не се јават моите и да речат дека малата прави проблеми. Се истушира прво таа,а јас бев веке запален од помислата на тоа што ке се случува подоцна. Отидов да се истуширам и јас. Кога се вратив од бањата ме чекаше фантастична глетка:Ме чекаше на креветот гола,само со бели чорапи и си милуваше клиторисот,и нежно се оближуваше. Ммммм,тоа ме запали ептен. Ја фрлив крпата со која бев замотан и се фрлив на креветот. Мислев само на секс. Ја лижев по вратот,и ги милував градите,додека нејзините раце шетаа по моето тело. Ме фаќаше по градите,си играше со јајцата,а тоа многу ме палеше. И двајцата сакаме долга предигра. Тоа е тоа што го прави сексот интересен. Самото свршување е само врв на задоволството. Се лижевме насекаде по телата. И двајцата уживаме многу во тоа. Нејзината пичка беше обилно мокра и набабрена. Ја лижев и ја ебев нежно со јазикот пресно избричената пичка. Таа пушеше длабоко и со ноктите ме грепкаше на газот и околу анусот. И ги стискав бутовите и ја плескав по газот. Потоа станав и и го ставив во устата додека таа бече на колена. Го пушеше страсно и тоа беше знак дека веке е време да го прими во пичето. Станавме од креветот и ја потпрев на вратата. Таа врескаше на сет глас. Потоа ја дигна едната нога,и ја стави на столчето. Испушташе придушени задоволни крици. Пак се вративме на креветот. Осеќав дека јајцата ми удараат на нејзиното влажно газе. Во тие моменти мислам дека сум во рајот. Почна да вреска побрзо и со нозете ме стискаше на вратот. Добро го знам тоа нејзино свршување. Продолжив да ебам и понатаму. И јас бев блиску,кога таа пак сврши. Ме стискаше појако и врескаше повеке. Ми доаѓаше да свршам. Го извадив и обилниот млаз сперма го истурив по нејзиниот стомак и гради. Почувствував како ме лазат морници по целото тело. Таа си ја милуваше пичката. Почна да се ебе со средниот прст.. Почнав да си го дркам и јас. Таа сцена ме палеше. Пак ми се дигна. Стана и ми седна на лицето. Се милуваше по цицките. Врескаше и сврши по трет пат. Јас бев многу запален. Станав од креветот,ја фатив за раката и ја клекнав пред мене. Ја ебев во устата. И ја држев главата и ја мрдав напред-назад. И свршив во устата. Оддамна не сме имале така убав и разуздан секс. Таа си легна,а јас дојдов на форумот да напишам нова колумна. Еве ме со продолжение на колумната, се извинувам што долго ми требаше за да ја напишам, но простено ми е, нели? Некое време лежевме на креветот, нежно се галевме, си шепотевме, уживавме. И полека, полека од допирите почна возбудата повторно да расте, знаев дека тоа ќе е долга вечер. Почнав да осеќам дека курот повторно ми станува, полека со раката одев надолу, прстите ми се навлажнија од нејзиното дунде. Влажна беше, а од допирот почна повозбудено и позабрзано да дише. Наеднаш се исправи, седна и ме погледна. Ми се фрли да ме лигави, се слушаше шлапкање, сакав да ја изедам! Полека го движеше цело тело, се триеше од мене. Се тргна, ги рашири нозете, а не сакав топлите цицки да ги оддели од мене, но истовремено едвај чекав следен чекор. Се исправи и пред мене се покажа нејзиното тело, од одсјајот на ламбата светеше како бронза. Малку го поткрена газето, а мојот здрвен кур си го намести во дундето. Полека го стави цел, така остана некоја секунда, со едната рака ја фати косата, а со другата се галеше по вратот. Рацете и ги ставив на половина, па полека ги движев накај газето. Почна да се движи побрзо, а со нејзиното движење почнав да ја стискам, не мислејќи дали ќе ја помодрам. Скокаше ко луда, со рацете не знаеше што да си направи, а мислев дека ќе почне да вриска од возбуда кога ја плеснав малку по газето. Самата глетка беше прекрасна, не сакав ни за момент да замижам, само сакав да ја гледам. Не очекував, но таа се тргна, само ми ги лижна усните и ми се заврти со грб. Ауууууу не можев, ќе експлодирав! Таа си се намести и продолжи да ме ебе. Имав чувство дека целиот кур ми е потопен, дека ќе се удави. Чувствував дека и доаѓа да сврши, но иако ми беше криво што нема да ја гледам додека свршува, бев максимално возбуден и едвај го чекав моментот на тресењето. Уживам кога девојка ми свршува, кога и се тресат нозете, кога се препотува, кога испушта крици. Цело време рацете ми беа на нејзиното газе, штета што не можев да се исправам и да и го грицнам. Се потпре на рацете наназад, знаев дека и доаѓа, полуиспружена на мене застана, и ги фатив двете нозе, ја поткренав и почнав да се движам. Ја ебев како лудак! Се излизга од мене, на страна легна и се спушти да ми го лиже. Не ми требаше многу време за да свршам, само што го стави во уста ми идеше. Како што беше на страна легната, само горниот дел од телото го испружи на креветот, а од половина надолу остана настрана свртен. Се се случуваше за помалку од минутка. Лежеше и ме гледаше. Со едната рака почна да мастурбира, а со другата ми го стегаше гзот, ме гледаше мене и побрзо го триеше клиторисот. Почувствував како целата крв ми дојде во главата, ја гледав нејзе како свршува, заедно во ист момент дојдовме до кулминација. Цела сперма ја истурив на нејзе. Таа со раката, која до тогаш и беше на пичето, почна да се размачкува по цицките, на стомакот, на вратот и на крај си ја излижа. Толку силно ја припив до себе, што мислев дека немаме воздух. Телото уште и беше топло, срцето и го слушав како и чука. Нозете и прстите на рацете си ги испреплетовме и останавме да лежиме. Ја бакнав на чело и заспавме. Како ја разбудив, тоа е друга приказна Ама знаев дека се ќе трае долго, долго! Можеби нема многу детали, но толку време имав. Luge, pa sto ne ste kazale deka ima i vakva tema na muabeti, da kazam podobro raskazuvanje na nekoi desavanki. Ubavo sto moze da se vidi i da se procita nekoi slucuvanja na nekoi od forumdziite. Se zabegav od citanje, a pomisliv i da napisam nesto. Samo vo momentov edvaj imav vreme da docitam taka da ako se ima vreme podocna a mora da go ima mislam deka i jas ke skrtnam nesto po ova prasanje. Moeto zesko dozivuvanje Wooow super tema pa i ja ke raskazam nesto. Sakav da mu priredam nesto mnogu sexi na decko mi. I normalno pocnav so kupuvanje:crvena dolna obleka crveni tanga so krznence i mnogu sexi crven cipkav gradnik ,10 paketcinj sportex i bokserki so srcinja za nego kako podarok vo kutija spakuvano. Pa dojde i toj den. Vecerta otidov kaj nego predhodno celosno izdepilirana. Negovite ne be a doma. Samosto vlegovme ja mu se frliv i pocnavme so socno lapanje,toj pocna poleka da me soblaka, mi go izvadi gradnikot i pocna silno da me mesi i da mi gi smuka bradavicite. Otide nadole, mi gi soblece farmerkite,koga ja vide tangata samo se nasmea i prodolzi so zapocnatoto. Mi ja soblece i malku ja lizna nad klitorisot. Go povlekov nagore go zalapav strastno i go butnav na krevetot. Bidejki sakav da mu bide najdobro dosega, od doma zemav crvena marama. So nea mu gi vrzav racete za resetkite od krevtot serazbira ne mnogu cvrsto. Nosev i cokoladen preliv za sladoled,isturiv malku na negovite bradavici i na stomacnite so mu se dosta razvieni,pocnav da go lizam poleka so jazikot okolu bradavicite i odev se podolu. Isturiv uste preliv na glavickata od negoviot nadrven penis. I trgnav vo akcija go lizev go smukav nemozeva da se nasitam,a on vozdivnuvase se posilno i posilno duri pocna da mi go izgovara imeto. Se pobrzo i pobrzo go smukav i go masirav , pocna da vika 'nemozam da izdrzam ke svrsam' i na krajot................. Otkako zavrsi go odvrzav a on lezese pola saat i nemozese da se sozeme. Ponatamu se slucija uste mnogu zeski raboti ama ne se za kazuvanje :hump: CCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOO vo mnogu blisko minato, ka kazam pred nekolku dena ama tocno ne se sekavam koj den bese. Eve i jas da doprinesam malku na temava, se nadevam ke uspeam barem malku da go dolovam ona sto mi se sluci prosliov vikend. Bese edna od obicnite saboti vecer bez nikakvi planovi. Veke bev resen deka nikade ne odam i viknav trojca drugari da tepame poker vecerta. I taka zasednavme so kartite i gajbata Heineken koga posle nekoe vreme ovie zapnaa da izlezeme nekade. Ok se soglasiv kolku da ne bidam PartyBreaker iako protiv moja volja. Dogovorot padna da se ide vo eden Srpski kafic tuka vo Toronto. Nikogas sum nemal nekoe posebno mislenje za toa mesto ama bese ok onaka za chillout. Ex YU Rock muzika, relax atmosfera i kuliranje. Stignavme se smestivme i pocnavme so maskite muabeti vidi ja onaa, koja e onaa i taka natamu. Vo kos na sankot sedea 2 curi se gledase deka bea barem 4-5 godini postari od mene. Razmenivme nekolku pogledi i edna nasmevka i ostana na toa. Dvete bea visoki bajagicko, najmalku 175, ubavo gradeni so dekoltea do pupak i tesni farmerki. Ednata bese so dolga vitkana kosa nesto u stilu Endi Mekdauel, a drugata bese plava so kratka kosa. Mislam deka cel bar vo niv gledase iako vecerta bese polno devojki. Posle nekoi saat vreme se vzesti atmosferata i pocna igranjeto. Bijelo dugme i crvena jabuka uste tolku ja krevaa temparaturata vo i onaka prepolnoto mesto. Jas ne sum mnogu po igranjeto ama stanav, bidejki se vidov so uste nekoi poznati lugje pa da si pomuabetime. Posle nekoe vreme nekoj me fati za struk i mi promumla nesto na angliski. And guess who was it..... Poigravme taka se pomazivme neko vreme i resivme da sedneme da si kazeme zbor dva. Devojakta bese srbinka ama rodena vo Kanada taka da ne znaese mnogu da zbori srpski pa morav da krsam jazik na angliski. Ama kako i da e ne mi smetase, ke zborev i liliputanski samo da ja iznesam od tamu. I trgna muabetot se napivme po uste nekoja pijacka i si vikam vreme e da prezemam nesto. Ja prasav da izlezeme malku na vozduh deka mi e mnogu toplo. Prifati odma iako nadvor bese minus 20. Izlegovme nadvor i sledno sto se sekavam nejziniot jazik bese dlaboko vo moeto grlo, mojata raka na nejziniot J-Lo zadnik, a nejzinata na mojot. Toa bese ljubenje koe vika ideme ottuka. Ama belja rabota ona ne moze da ja ostavi drugarka i sama. Se dogovorivme da probame da ja smuvame drugarka i so eden od moive drugari za da moze da go ostvarime zamislenoto. Vlegovme vnatre sednavme gi zapoznavme i se trgna kako podmackano. Drugata devojka bese kanagjanka taka da ne trebase mnogu da se moli i se dogovorivme da ideme do kaj mene site zaedno. Drugite dvajca drugari ostanaa. Uste po pat vo kolata pocna zagrevanjeto na zadnoto sediste bidejki drugar mi vozese. Ja zeme mojata raka i ja butna vo nejzinoto dekolte. Covece gradite bea velicestveni. Nesto sto ne se faka sekoj den. Direktno od vrata se zatrcavme vo mojata soba. Zapaliv svetlo bidejki sakav da uzivam vo sekoj milimetar od toa prekrasno telo. Sve se odvivase mnogu brzo i si vikam uspori malce, uzivaj vo momentot. Pocnav poleka da ja baknuvam po liceto i vratot. Ne ja dopirav nikade sakav malku da ja provociram. Pojde da se soblece i ja prekinav. Me pogledna cudno, jas se nasmeav. I tuka prestana mojot obid za romantika. I ja soblekov maicata i seuste ne mozev da si poveruvam kakvi gradi imase ribata. Tolku golemi, a taka cvrsti. Za minuta i dvajcata bevme kako od majka rodeni. Me legna na grb i pocna se igra so moite bradavici. Me lizese i grizese kako da i e posledno. Poleka poleka se spustase nadole i go fati vo raka mojot veke pred ekplodiranje ukruten penis. Mi namigna i ja progolta glavickata. Nekakva cudna struja pomina kroz mene. Go smukase, lizese, se igrase so testisite mi gi stiskase bradavicite, ednostavno me izluduvase. Taka edno 5 minuti i jas veke bev pred kraj i ja soprev. Sega jas ja legnav na grb i ponav da uzivam vo site blaga sto gospod i gi podaril. Ne mozev da se ottrgnam od nejzinite gradi, gi cicav ko malo bebe. U isto vreme so drugata raka se igrav so klitorisot. Me fati za glavata i mi ja turna nadole sto bese znak da se fatam za rabota. Si vikam nema beganje sega i nurnav. Go lapnav klitorisot, go lizev, go smukav, go piknav jazikot pomagav so racete i se po red posteno. Po nekoe vreme me fati za kosa i pocna da vristi. Brat svrsuenje kobila u rodeo. Takvi trzai u zivot ne sum videl. Mislam deka pola moja kosa u ruka i ostana, se zaborai. Dojde red na glavnoto, se smiri malku i mi vika next round. I gi rasiriv nozinjata i podmetnav pernica pod gazeto i se otvori patot. Se dvizevme tolku uigrano kako cel zivot zaedno da sme trenirale sinhronizirano plivanje. Bez zafrkancija odamna podobar seks ne sum imal. Ne izdrazav mnogu i i se istresov na stomak. Stana se izbrisa i ne cekase sekunda i go zema vo usta pak. Mi vika ne e interesno sega da prekineme taman se zagreala. Poglednav na saat toa zagrevanjeto traelo saat i pol. Si vikam kolku ke i treba da se izladi ako saat ipol i treba da se zagree, ama ne mi smetase. I treta dojde i taka se do 6 sabajle. Ja preraskazavme kamasutra u sitni detalji. Nema poza i tehnika da ne sum ja primenil barem dva pati. Carsafite site na zemja, sve mokro okolu nas ama nisto ne mi bese gajle zaspaav ko mrtov. Me budi malata u 12 saat i mi vika ajde stanuvaj jas sum pak spremna. E sega mrak mi padna na oci i zamizev. Vika se salam ajde stani da doruckuvas. Mi padna kamen od srce, stanav se istusirav. Ona i drugarka i spremile dirucek sto nasle po frizider. Jadevme sto jadevme i prijatelski se razdvoivme so vetuvanje za nova sredba vo najbliska idnina. Taa nova sredba ke bide za tri dena pa ke vidime sto ke ispadne. Go cekam toj den so neetrpenie. Ako bide nesto specijalno vikendov, ke go spodelam i toa so vas ako ne vi bese ova mnogu dosadno. Pa i ja da se zapisam u listata na..... Vaka: Bese lani letoto vo Ohdid. Bev so eden drugar trgnavme so bus a ostala ekipa trebase da dojde po den-dva dena so koli ama ne ni se cekase pa trgnavme so bus. Se sredivme se i trgnavme na plaza, se najdov so eden drugar on bese so zenskata i nejzini drugarki ne bea losi Mi kaza za ednata deka ke mu ja mestel na drugar sto trebase da dojde a nema kovano a demek malata bila meraklika pa znaete da ne dolzam. OK si rekov neka ja kova nema veze, taka ja si mavam pivce i ke ja fatam nekad kako me gleda, ja gledav i ja ne vikam ne si pustavme po nekoj diskreten pogled. Devojkata bese malce prosticka ama samo malce. Napraviv muabet so drugarot i on vika malata ne deka e kurva ama mnogu i se sakalo. Vecerta bevme vo Arena ja ko i sekad pod doping maksimalno opusten pocnav da ja badam znaev deka i ona ke ide tamu. Baram boram i od ednas nekoj me bucka koga gledam volkot Bidna so bidna i i vikam aj kaj mene. Se soglasi i trgnavme. Ama ja sum los kompas pa i pod doping ne mozam da najdam kaj sme smesteni, baraj baraj nisto. I od ednas iskacame pred kukata. Vlegovme i pocna galenjeto, i rekov deka imam zenska,mi rece ne i smetalo ok si vikam mi se sviga. Taman pocna interesnoto i dojdoa drugarite,mi skrsija film. Si ja dogovoriv za naredniot den. Muabetot bese nikoj da ne znae zasto imam zenska i ona se soglasi. Narednata vecer pak se srediv i ja cekam da dojde,pivna i ona pa pocnavme,i koga dojde ona glavnoto mi vika nemozam ti imas zenska, pa i vikam neli ne ti smetase so e sega. Nejkese ,zemav se oblekov i se javiv na ekipata kao koj ja ebe nejke nejke. I vo toj moment mi vika ela ona bese na krevet otidov i ja prasav dali da ja soblecam. Mi rece da ama da sme idele,i rekov da ne zamara za toa drugtat a sega sex. Se soblekovme goli i i go dadov da go pusi ama od so bev kamen nisto ne osekav pa i vikav da ne pusi pederski Pocnav da i ja lizam,mislam ke se stopese, imase ubavo picence i jako gaze nm. I si se spremiv ja mislam pak ke padne, ja nosam u spalna i mislam sega ke ja rasturam a ona mi vika a prvo da ideme mesec dva pa posle sex. Vi se veruva li? Za edna vecer ja rasturiv a sega slusaj ja. I fala bogu ja izbrkav od doma. Moze ne bese nesto erotski ama samo edna ne obicna prica so morav da ja kazam posto retko mu se desava na nekoj neli? Se pozdraviv so nea, inaku ne bea tolku bliski, i si sednav na drug kompjuter. Koga sedanvme vo kolata me prasa, normalno za devojka mi i sl gluposti, na seto toa jas samo ladno i odgvarav. Rekov deka ova vreme rabotat samo benzinskite stanici, po sto se upativme tamu. Koga stgnavme taa izleze da si kupi cigari na sto i rekov da mi kupi Shweps. Koga i gi podadov parite taa nezno me poglali za rakata i nekako cudno me pogledna. Da bese nekoja druga sigurno ke si pomislev na sex. Ama ostanav laden kako i vremeto sto bese. A zaboraviv da ja opisam drugrkata Crna kosa do ramenja, cicki prilicno golemi a gazeto i bese super edno od podobrite vo gradot. Pocna da mi zbori kako sme bile dobar par so devojkami kako sum bil simaptija na mnogu drugarki na sestrai i drn drn. Koga zastanv kaj nea pred kuka mi se zablagodari i se podade da me bakne. Se podadov i jas ama sakav u obraz koga ona me baci mnogu blisku do ustata. Togas eksplodirav vo mene imase vistinska ravolucija dali da i odgovoram na provokacijata ili da si ja podvitkam opaskata i da begam... Ama vo mene proraboti maskata varijanta i togas ja fativ so desnata raka za vratot i ja zalapav. Dodeka vozev nakaj doma celiot treperev, kako da sum prvpat so zenska. Sigurno zasto nesmeev da go pravam ova ama so ke prais mislis so k--ot. Koga taa pocna alcno da me baknuva i da mi gi soblekuva trenerkite....... Sega za sega dosta ke sledi vtor del ako ima interes:star: Доброоооо реди стеди гоу едвај влеговме во дувлото кај мене, речиси бевме голи. Копјето во моите гаки се издигаше како никогаш до сега, почнав да се дигам накај вратот и ги лижев цицките кога таа ми се искорна од раце. Малку се изненадив помислив да не сум многу груб у пичку матер?. И свршив у уста без да ја е---. Бев малку посрамен зашто свршив речиси брзо ама копјево сеуште стоеше во борбена позиција. Таа го забележа тоа и продожи да го лиже од доле кон горе ке умрев. Ја завртев од позади сакав да го растурам курвичето, почнав силно како да не сум видел да ја е---, таа стенкакше и се извиваше гејзерот пак се приближуваше, го извдив да не се посрамам пак, се наведав тактички и почнав да ја лижам за да се олади педеров малку, потоа легнав на грб таа се качи и како луда се набиваше на копјето. Веке можев да ја контролирам возбудата па така продолживме уште едно 20 мин во разни пози кога посака 69 до тогаш тоа го гледав само на ХХХ филмови, со девојками не се осудував ни да прашам:nerv:. На крајот следувше обемно свшување. Утрето седевме на кафе цело друштво во еден од кафичите на самата помисла на претходната вечер ми лазеа морници по телото а таа како и обично прибрана и ладна Ај да напишам и јас нешто. Беше јануари 1997, јас студент, бруцош. Таа беше 3-4 год. Беше пуничка, да не речам дебела. Се запознавме таа вечер. Кај мене во собата во Пелагонија цимерот славеше роденден. Имаше многу за пиење, а богами, испив многу. Незнам како, се залепивме еден за друг. Игравме заедно, пиевме заедно, се зезавме така цела вечер. Околу 3 часот по полноќ, журката веќе завршуваше. Си викам интересно ке излезе ова. Тргнавме по скалите надолу, одевме гушнати, за малку ке паднев пијана работа , отидовме во нејзината соба. Цимерките не беа таму. Кога ја прашав за нив рече дека се сите дома освен неа и дека е сама. Се осеќаше атмосферата спремна за секс. Спермата почна да ми удира во главата. Во меѓувреме свари кафе. Во очите и ја гледав желбата. Се испружив на нејзиниот кревет. Јас само се насмеав и ја гушнав. Почнав да ја фаќам по целото тело. Лежевме на креветот, се милувавме, а јас се повеќе и повеќе добивав желба да ја ебам. Почнав да и ја фаќам пичката. Носеше сукња до колената и црни хулахопки. Почна да стенка и ги затвараше нозете. Ме фати за курот преку фармерките. Толку силно што мислев дека ке ми го скине. Ми ги откопча фармерките и го зема во рацете. Стана од креветот, го пушти радиото погласно и почна со нејзиниот стриптиз. Во меѓувреме јас ги соблеков фармерките и боксерките. Кошулата ми ја соблече таа. Без никаква предигра седна на курот и почна да јава. Ме фати со двете раце на лицето и ме лапаше. Бев релативно неискусен тогаш. Тоа беше огромно изненадување за мене. Но ја прифатив играта. Потоа стана, легна до мене. Си помислив во себе како. Имав женски претходно, ама не бев лижел. Веднаш почнав да и ја лижам. Таа офкаше во занес. Пичката и беше влакнеста, ама средена. Се ебевме на светло. Рече дека сака да гледа се. Сега јас бев врз неа. Беше цел во неа. Ми доаѓаше да свршам. Се заврте кон мене и ми ги стисна јајцата. После ке свршиш најубаво на свет- одговори. Пак јаваше на курот. Сменивме уште неколку пози. На крај, таа напупена го стави курот у уста и почна да го пуши. Станав од креветот, таа клекна на подот и продолжи со пушењето. Пред да свршам го извади од устата и си го стави меѓу огромните цицки. Таа легна на креветот со раширени нозе. Рече да ја излижам до крај. Ја лижев, таа врескаше и си ги месеше цицките полни со сперма. Беше веке 6 сабајле. Пошто и јас сум студент и ја да ви пишам една дешаванка. Беше тоа уште кога бев бруцош, многу одамна, бевме на еднаабава во Гоце жени еден куп, алкохол и нормално турбо фолк, мешање до бесвест. На журката имаше една пичка многу јака, мене ме фати то виното што го пиев и онака опуштен почнавме муабет, иначе и таа е до мојот град, по муабетот играње кога дојде време да си одиме и бидејки седеше во еден стан во близина ми рече да ја испратам, си реков леле ке има ебање до утре. По пате се лапавме се факавме и о кога дојдовме до кај неа пред зграда ми рече дека ке ми се јави друг ден неможела сега ништо да прави. Добро си викам барем ја испофакаф имаше цицки у пм. И така после три-четери дена ми се јави вечерта, се премив за пет минути и со трчање отидов накај неа. Уште на вратата ми рипна како ненормална почна да ме соблекува и да ме фака за курот преку фармерките, се соблековме и веданаш посакав да и го ставам, ми рече да се стрпам малку, отиде во другата соба да земе нешто. Почнав да свршувам таа голташе од шлагот и спермата. Сега јас бев на ред и реков да легне и нанесов тенок слој на шлаг од цицките до вагинчето оти несум по благото , а вагинчето избичено мало тесно милина, и почанв да ја лижам почна да се преплетува како змија и цело време ми викаше да престанамзашто ке неможела да издржи веке ке полудела. Тогаш ја завртев од позади глетката беше шо да ви кажам тенко половинче и трлесто газе, ја шибав така едно 10 мин, таа цркаше како да ја колат, прекрасна музика за машки уши. Така се ебавме едно 30 мин кога свршив пак, до сабајле направивме уште две парти и заспавме како заклани не разбуди братучатека и утрето околу 14, жива срамота оваа си имаше дечко подолго време ама...
 86. Toa bese znak na zadovolstvo. Небото и земјата станаа едно. Nosev i cokoladen preliv za sladoled,isturiv malku na negovite bradavici i na stomacnite so mu se dosta razvieni,pocnav da go lizam poleka so jazikot okolu bradavicite i odev se podolu. Сивлена, без ниедно влакно, прекрасна како и остатокот на нејзиното тело. Пошто и јас сум студент и ја да ви пишам една дешаванка. Devojakta bese srbinka ama rodena vo Kanada limbo da ne znaese mnogu da zbori srpski pa morav da krsam jazik na angliski. I normalno pocnav so kupuvanje:crvena dolna obleka crveni tanga so krznence i mnogu sexi crven cipkav gradnik ,10 paketcinj sportex i bokserki so srcinja za nego kako podarok vo kutija spakuvano.
 87.  
 88.  
 89.  
 90.  
 91.  
 92.